SON DAKİKA

prouzman.com
HAKKIMIZDA

Hakkımızda
Prouzman.com; Güncel, Gündem, Ekonomi, Politika, Magazin, Sağlık, Eğitim, Spor, Siyaset, Kültür ve Sanat, Dünyadan, Yabancı Haberler ve aklınıza gelecebilcek diğer tüm kategorilerde güncel özgün tarafsız haberleri sunmak vede internet kullanıcılarının daha kolay ve hızlı bir şekilde haberlere erişimini kolaylaştırmak için özelnli bir şekilde oluşturulmuş kapsamlı ve detaylı bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ
Tarafsız Raporlama: Sitemizde yayınlanan haberlerin konusu olan olaylara veya haber içerisinde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlıkla yaklaşıyoruz. çünkü haberi okuyucuya ulaştıran “arabulucu” olarak, hiçbir haberin anlamını değiştirmeme veya herhangi bir haberi manipüle etmeme ilkesini benimsedik.
Mimiksiz Gazetecilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin “iyi haber / kötü haber”, “iyi haber / kara haber” olup olmadığını merak etmiyoruz. Haberleri sunarken okuyucuya “şimdi mutlu olmalısın” veya “şimdi endişelenme” havasını sunmaz; biz sadece gerçeği, sadece olanları aktarıyoruz. Okurda bir haberin ne gibi duyguları uyandıracağı, okuyucunun karar vermesi gereken bir konu olabilir.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın bilinçli veya bilinçsiz olarak göz ardı edilmemesi gerektiğini ve küçük yazı tipleriyle bir kenara atılarak gözden kaybolmayacağını savunuyoruz. Ne olduysa ve haber değeri taşıyan olay ne olursa olsun konumuzdur ve bu nedenle okuyucu bunu keşfetme hakkına sahiptir. hiçbir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz veya gözden kaçırmayacağız.
Bize iletmek istediğiniz mesajı aşağıdaki iletişim formuna yazın ve “Form Gönder” butonuna tıklayın. Mesajınız sistemimiz tarafından ilgili kişiye yönlendirilecektir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA